| SalvatoreLeon a întrebat:

Care credeti voi ca este la ora actuala cea mai puternica familie din cele 5 familii new yorkeze Bonanno Gambino Luchese Colombo Genovesse? ca odata a fost aia odata aia era dp timpuri... dar acum in prezent? si in plus Care credeti ca e cea mai puternica din lume? Sunt sigur ca multi or sa zica Cea rusa si triadele big grin dar am auzit ca si calabria e foarte puternica cosa nostra s-a cam, imuiat dar nu se stie poate fi asta doar un plan sa atace din umbra...

5 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

TPU e cel mai bun loc de unde poti primi informatii despre mafia din SUA.

Mai pune intrebarea asta peste cativa ani cand ai macar 11 ani.

| SalvatoreLeon explică (pentru AxelBv):

Mai scade 3 ani si cam atat am de cand documentez acest subiect tongue

| AxelBv a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Si, serios acum, site-ul asta e sursa de documentare?!?

| SalvatoreLeon explică (pentru AxelBv):

Eu din cate stiu site-u iti raspunde la intrebari eu am pus doar o intrebare cred ca si categoria este buna happy Crede-ma sunt intrebari mult mai aiurite decat alemele care n-au nici o logica...

| SalvatoreLeon explică:

Am auzit ca si yakuzza e foarte tare dar sa nu-i subestimam pe italieni dela ei au pornit totul daca italienii nu erau nici pana acum nu exista adevarata mafie happy Documentez mafia de aproape 8 ani odata a fost cosa nostra odata camorra odata dragheta acum vad ca Yakuzza si cu Mafia Ruseasca big grin dar nu se stie exact