| syv12345 a întrebat:

Care dintre Opera si Mozzila sunt mai bune?

8 răspunsuri:
| TheMLG a răspuns:

Mozzila

| danimazzz a răspuns:

Google Chrome mai bun ca amandoua.

| DauFinPreaDivin a răspuns:

Mozzila opera merge foarte greu

| Bogdy997 a răspuns:

La mine sincer, la un moment dat mozilla a inceput sa faca figuri, mergea mai incet in general si pe facebook mergea la limita functionarii sau chiar nu mergea. Eu acum am Opera si sunt momentan foarte multumit de el. Eu iti recomand sa le incerci pe amandoua, eventual cate o saptamana fiecare si sa il pastrezi pe cel care ti-a placut tie cel mai mult. happy

| Karinakari99 a răspuns:

Eu am şi aş alege Google Chrome pentru că pentru mine e cel mai bun, însă dacă ar fi neapărat să aleg dintre Opera şi Mozzila, aş alege Opera.

| dany8753 a răspuns:

Le-am avut pe toate opera mozila chrome explorer si cel mai bine a mers opera

| st3fani7 a răspuns:

Mozzila

| CodyBanks a răspuns:

Doua browsere se bat, al 3-lea castiga. Chrome e raspunsul.

Dar, dintre cele 2... Mozilla Firefox.