| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai popular site pentru tineri din Romania?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hi5 nu e site romanesc sa fie clar.Doar e tradus in limba romana.
Cel mai popular site pentru tineret este neogen.ro potrivit trafic.ro.Gasesti o gramada de lucruri de facut acolo. enjoy

16 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt multe site-uri foarte bune pentru tineri - unele impartite pe anumite domenii. Totusi daca ma gandesc la site-uri care aduna pritenii la un loc - ar fi hi5 sau neogen.ro

| elena a răspuns:

Dar de ce trebuie sa existe site-uri numai pentru tineri?

Janina
| Janina a răspuns:

Www.hi5.com in mod sigur.
toti colegii mei au hi5 :P

| mioara a răspuns:

Hi5

| Alexandrinaa a răspuns:

Pe langa acestea, un site foarte bine structurat este www.facebook.com :) succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TPU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.plusic.ro/marythemary

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Datele statistice sunt convins ca spun ca Hi5 este cel mai popular din Romania, insa mai sunt si alte site-uri faine, precum: Facebook.com, Myspace.com, Heyo.ro, Netlog.ro, care sunt chiar misto.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.versu.ro/costica4-18117.html
cele mai noi noutati ale zilei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Youtube.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.conquiztador.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dyenuntza_nebunatika@ymail.com-asta e id-ul meu si va zic eu care e cel m@i pop.site!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Votati-o aici pe mami, va rog frumos : http://femeiaactivia.a1.ro/concurenta-tv/Taras-Mariana-181.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Odnoklasniki.ru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Connect goodplay.sytes.net serverd ecs 1.6 se daua dmine la 10 ore jukate

| lalla a răspuns:

Dupa parerea mea... Zang.ro este unul foarte bun.tongue