HepHap
| HepHap a întrebat:

Care e povestea cu alegerea automata a raspunsurilor castigatoare, in cazul in care nu le aleg eu? Le alege robotul? Pai vad ca unii au intrebari de luna trecuta si nu au inca desemnat castigatorul. Daca prind robotul ca alege pentru mine cand eu oi fi plecat in concediu, ii rup circuitele....Si tot la categoria asta, ce e cu rubricila alea de la profil: primul raspuns, al doilea raspuns, al treilea raspuns...mai sunt de actualitate? ca mie mi se pare ca sunt doar de decor...

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ard de nerabdare sa-l vad pe robot cum o sa aleaga raspunsul castigator la una din intrebarile mele. Sunt acolo 2 raspunsuri stupide si 2 completari ale mele.Hmmm...grea treaba!

5 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Ai un simt al observatiei foarte dezvoltat!
felicitari!
si eu am observat dar nu am indraznit, sa le reprosez adminilor (pentru ca sunt o lasa!)
bravo tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nici "robotul" nu le-a ales, inseamna ca n-au fost votate suficient...
Te tot legi de chitibusuri din astea laughing
glumesc

| hândel a răspuns:

Mersi! Acum vad ca si eu am uitat la unele intrebari ale mele sa desemnez castigator. tongue Dar robotul desemneaza in momentu-n care un raspuns are mai multe voturi decat celelalte, asa stiu. Cu ultima parte sunt de acord! Primul, al 2-lea, al 3-lea raspuns, par sa fie de decor.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu le alege robotul.Asa ca stai linistit big grin
U decizi care este castigatorul big grin E drepul tau si nu o sa ti-l i-a nimeniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii care este problema? daca cumva raspunde un user ce are in spate un grupulet de-l voteaza, iar acel raspuns este gresit si tu nu premiezi la timp un raspuns, atunci il va premia robotul, iar tu nu vei mai putea face nimic.asa ar trebui sa-l alegi tu inainte sa-l aleaga robotul.