| Num3Ascuns a întrebat:

Care este cea mai buna meserie? ex Mecanic, electrician, sofer etc?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie imi placea sa fiu mecanic pe locomotiva la CFR, pana la urma am ajuns un tinichigiu auto altceva ca sofer pe trailer e cool

| Catalion a răspuns:

Meseria care iti place.

| AndutzaAndu a răspuns:

Din exemplele pe care le-ai dat, aş zice mecanicul.

| Derye a răspuns:

Peste!
Bani multi ai, munca fizica nu faci, te distrezi tota ziua, poti gusta din marfa.
winking

| ancutsa410 a răspuns:

Depinde de ce iti place tie.

| alisha19 a răspuns:

Eu zic doctor. Le poti sari oamenilor in ajutor.Salvezi vieti, esti foarte apreciat si in plus casti destul de bine la particular si in alte tari la stat.