| Streetboy a întrebat:

Care este cel mai bun (bun) antivirus din toate punctele de vedere - m-am corectat ca bun ca nu este cel mai bun... deci recomandari ma intereseaza

8 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Eset Nod32

| คเค๓เк a răspuns:

Uite intra aici poti si sal downlodezi
e cel mai bun;)

http://www.kaz3.info/......virus.html

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Te asigur ca Panda Antivirus este cel mai bun din tot ce exista pe piata.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista antivirus imbatabil. Cum mereu apar virusi noi, fiecare se straduieste sa gaseasca solutii antivirus cit mai rapid. Cine reuseste primul, am putea spune ca e mai bun decit celelalte in momentul respectiv. Dar la un moment dat unul te poate proteja impotriva unor virusi fata de care ceilalti nu au gasit solutia, insa nu are solutia pentru virusi la care altii iti ofera deja protectie. Deci in cele din urma, nimic nu te protejeaza 100%, exista mereu marje de risc indiferent ce alegiwinking

| M.D.Eveline a răspuns:

Buna. Dupa mine, cel mai bun este Bit Deffender dar acum am Eset Nod 32, dar asta scaneaza si nu gaseste nimic.Bit(u) are o problema. Daca vrei sa te uiti la tv pe net, nu merge, nu este potrivit.
Pa

| cosmic_ray a răspuns:

Kaspersky...

| FluorescentDew a răspuns:

Avira AntiVir Personal