| alexxx a întrebat:

Care este diferenta dintre google si facebook?

13 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

E o mare diferenta. google e motor de cautre si facebook-ul e un site de socializare. sunt foarte diferitebig grin

| shadovv a răspuns:

Google = motor de cautare
facebook = retea sociala

| Laura a răspuns:

Care este diferenta dintre un pește și un copac?

| fryekid a răspuns:

Ai pus aceasta intrebare pentru ca ai vazut la stiri ca facebook ar putea lansa un client de email web care va concura cu Gmail?

Răspuns utilizator avertizat
| LNK a răspuns:

Salut!
Diferenta este ca Google este un motor de cautare iar Facebook este o retea de socializare.
Pa-pa! happy

| lays a răspuns:

Google e un motor de cautare si facebook e un site de socializare!

| MissDelevingne a răspuns:

Pfffffffffffffffffff

| Andreea_5313 a răspuns:

Google era un site de unde iei informatii.
Facebook este un loc unde comunici cu prietenii.

| DeepInDarkness a răspuns:

Pai...cu google gasesti informatii, poze, site-uri, etc
facebook-ul este un site in care ai poze, chat, jocuri si mai multe aplicatii, etc
sper ca te-am ajutat!

| Ella_1266 a răspuns:

Buna.
Google este un motor de cautare.
Facebook este o retea de socializare.
Pa, pa.

| MentalDisorder a răspuns:

Facebook este un site de socializare. Google este un motor de cautare.

| TheLostInTheDark a răspuns:

Hahaaa, una ff maree... p google cautzi informatzi stiri noi despre vede, poze cu diferite chestii etc... j p facebook cautzi persoane