| anonim_4396 a întrebat:

Care este pretul pentru. un tub cu pilule, balon gastric vegetal?

5 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Fereste-te de metode "miraculoase" de slabit. Mai bine adreseaza-te unui nutritionist, pentru intocmirea unei diete personalizate. O sa slabesti frumos si sanatos si mai ales, nu vei mai pune la loc o data si jumatate din cat ai dat jos initial.

| Swabia a răspuns:

Cam 200lei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt a slabi 14 kg- 149 lei; pentru 20 kg 229 lei, am gasit in revista Spy 25aug-7sept 2009. Dana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

30 ron pentru o saptamana. Asa scrie in Click TV din 29. 01. 2010.

| ionelagold a răspuns:

29, 90 ron