| YagamiLight a întrebat:

Care este secretul unui forum perfect?

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Niste moderatori seriosi.

| ThePoet a răspuns:

Ordinea bine intretinuta de administratori si moderatori, promovarea forumului foarte extinsa astfel ca are mereu utilizatori noi si gama variata de subiecte care se discuta. Un forum este mult mai populat daca este facut pe mai multe subiecte, nu doar unul anume.

Răspuns utilizator avertizat
| pnker a răspuns:

In primul rand iti trebuie un subiect, o idee inainte de forum si nu invers. Daca e un subiect popular care sa atraga lumea, forum-ul va avea succes. De asemenea conteaza si cat de relevante sunt informatile si topic-urile care se gasesc pe forum. Inainte ca forum-ul sa se dezvolte si utilizatorii sa preia initiativa, e datoria moderatorilor sa creeze primele topic-uri interesante si care sa atraga trafic pe forum.