| anonim_4396 a întrebat:

Care este talentul vostru?

13 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cântatul.
Skinned - alive designed wear, fashion shades and salon hair, heels to help where nature failed, artificial teeth and nails, Noooo!
So clap your hands! It's herrr! The one black woman who's succes you don't credit to Affirmative Actionn! \m/
Ah, asta "cântam" acum : http://www.youtube.com/watch?v=pZo4bOZf3B4

| FoarteLetargic a răspuns:

Sa dorm big grin

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Eu nu am. Adica am avut voce ft faina. doar ca mi s-a deformat ca nu m-am mai tinut de muzica. si naa. papa pup

| AnotherGirl a răspuns:

Desenatul love struck si creatia love struck ( poezii, povesti, romane scurte ) rolling on the floor

| KikiRiki98 a răspuns:

De a canta:phbbbbt
Funda?

| xl0llip0px a răspuns:

De a fi modesta. Si d'aia adevaratul meu talent nu il spun pentru ca nu stiu daca il am.Asta imi spun cei din jur happy

| crisy_9816 a răspuns:

Pai eu am mai multe dansez foarte bine dansuri arbesti si indiene; cant; si desenez

| David95_2915 a răspuns:

Eu le am cu desenatul. pot sa zic ca sunt talentat. fac ore suplimentare la desen laughing 3 ore pe saptamana cu 2 profesori. in vitor o sa merg la o facultate de arhitectura.

| Cåpåċεl a răspuns:

Am mai multe dar cel mai mare e de a dansa sh am o voce ff ft ft ft frumxlove struckwave
bye

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa imi misc burta ca si deac rares din romanii au talent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Talentul meu este sa desenez. Eu stiu sa desenez cel mai bine masini. Pa, pa.

| DevilLife a răspuns:

Privitul si statul.Se imbina perfect si sunt foarte buna la asta...laughingGlumesc.Nu il consider neaparat un talent, ci mai mult un hobby, o placere si acesta e desenul.

| Emmmiii a răspuns:

Buna.Pai imi place sa desenez dar sincer nu stiu daca am talent ^.^