| iustiiusti a întrebat:

Care imi spune si mie cum pot baga un videoclip pe youtube

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Salut!
In primul rand trebuie sa-ti faci un cont pe youtube (click aici:
http://www.youtube.com/create_account ). Dupa ce ti-ai facut cont, intrati cu numele si parola alese pe cont si o sa vezi in partea de sus a site-ului, pe centru " Rasfoiti | Incarcati " si dai click pe Incarcati si iti alegi fisierul dorit si dati incarcare videoclip! Sper ca am putut sa fiu de ajutor! Bafta!

3 răspunsuri:
| EX a răspuns:

Iti faci cont si iti apare sus in dreapta icoana "INCARCATI" dai acolo si iti pui un video. Succes big grin

| Aannddrraaaaa a răspuns:

Trebuie sa ai contbig grin

| seby1818 a răspuns:

Pai downloadeaza youtube downloader:www.youtubedownloader.org