| anika33 a întrebat:

Care ma poate ajuta cu ceva in legatura cu messengerul? Deci,, sa va povestesc, mi-am dezinstalat messengerul si acum incerc sa-l iau de pe net.Cand dau clic pe el, dupa ce se descarca. apare o eroare. m-am saturat sa stau pe site-uri gen : meebo, e-buddy straight face. ajutorrr

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anika, firewall-ul. Sau daca nu este el, atunci antivirusul. Numai astea doua iti fac probleme. Intra in setarile lor si vezi care dintre ele nu te lasa.

8 răspunsuri:
| Fallen Angel a răspuns:

Descarca o alta versiune. Sau ia-l inca odata. Mie mi s-a intamplat ceva asemanator. Am sa iti dau eu un link de unde l-am luat eu.
http://www.freedownloads.be/downloaddetail/2050-Yahoo!-Messenger-9
Eu de aici l-am luat si merge. Succes!

| anika33 explică:

Degeaba, imi da eroare la orice messenger, si 8, si 9, si 10.

| anika33 explică:

Daaa, macar de m-as pricepe sa umblu...

| anika33 explică:

Ieheeee , am gasit problema.Nu e vorba de antivirus , ci de firewall.Dar nu ma priiiiiicep sa umblu.va dau id-ul meu sa ma ajutati ?:O3

| anika33 explică:

Ieheeee, am gasit problema.Nu e vorba de antivirus, ci de firewall. Dar nu ma priiiiiicep sa umblu.va dau id-ul meu sa ma ajutati?:O3

| matt25 a răspuns:

O eroare de ce gen? Foloseste messenger 8, este cel mai stabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, am mai intilnit. Uneori se hotaraste firewall-ul sa te tachineze. Intra si seteaza sa-ti permita instalarea mess-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in firewall si vezi sus ca ai mai multe tab-uri (pagini). Dai click pe al doilea "EXCEPTIONS" si mergi in jos. Undeva scrie "YAHOO! MESSENGER" si bifezi casuta din stinga. Asta-i tot.