| anonim_4396 a întrebat:

Care mai e viata actorilor din h2o?

6 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

Pai din cate am inteles acum fetele filmeaza sezonul 4 din h2o. In rest pe Claire Holt am vazut-o in filmele Mean Girls 2 si Blue Like Jazz, in serialele The Vampire Diaries si Pretty Little Liars, Phoebe Tonkin a avut un rol principal in serialul The Secret Circle si va aparea in sezonul 4 din The Vampire Diaries in rolul lui Hayley. De Cariba Heine din pacate nu am mai auzit nimic de ea.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Pheobe[ Cleo ] si Clarie [Emma ] joaca acum in seriale foarte tari big grin, si populare. The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, The Secret Circle. Dar pe Clarie am mai vazut-o si in filme, in Mean Girls big grin. Despre cariba [Ricki ] nu am mai auzit nimic straight face. In orice caz sigur este OK si ea happy.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Cine-s ăia?

| DieBitch a răspuns:

Nu prea se mai stie de ei.
Nici nu si-au mai facut aparitia pe la televizor.

| Maria_Bianca_Biutza_1989 a răspuns:

Pai Phoebe Tonkin a devenit fotomodel si celelalte sunt actrite si fotomodele.