| annee13 a întrebat:

Care stie de ce nu merge sa imi mai vad profilul hi5?crying funda plizzzzpraying
love struck

5 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Cineva acolo sus vrea sa aiba grija de tine si iti opreste tampeniile inutile ca sa mai ai si tu o viata

| annee13 explică:

Poi merge sa unmblu pe hi5 big grin dar nu merge sa imi vad profilulthinking

| annee13 explică:

M-am delogat de mii de ori tot nu merecrying mersi oricum:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca ti l`au sters... vezi. dumnezeu tine si cu mine nu numai cu prosti.

| alexandra22 a răspuns:

Cred ca ti-a fost blocat.Incearca sa te deloghezi(log out)si sa te loghezi iarasi(log in)