| diavolo15 a întrebat:

Care stie un server de samp 0.2.2 ca am scris pe google mi-a dat cateva si cand adaug in listra la favorit imi da 0 playeri 0 ping si intru pe ele asa si las tot asa si spune conecting la serverul acela si las o zi intreaga si nu apare daca are careva vreo idee de facut sa mearga servere de SAMP idul meu este : diaboliq14@yahoo.com
ps: sau puteti explica aicea pe scurt happy

Răspuns Câştigător
| kolcov a răspuns:

Ai luat servere de mult bagate pe net si care au fost inchise, incearca sa joci pe LinkMania satu mare, cauta pe google casesti acolo ip-ul, eu am jucat aproape 1 an pe acel sv happy, bafta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

95. 76. 9. 96:7777 incearca serverul asta... eu joc de vreo 2-3 luni pe el

| SnicK a răspuns:

Samp 0. 2. 2 nu se mai foloseste...Samp 0. 3b se foloseste acum.