| Andradaaaaa a întrebat:

Care stie vreo smecherie sa primesc fundita?

Răspuns Câştigător
| Kitty a răspuns:

Singura "smecherie" este sa dai un raspuns serios si adecvat intrebarii puse, astfel incat sa impresionezi oarecum pe cel care a pus intreabarea, acesta oferindu-ti in schimb o fundita.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Smecheria clasica:raspunzi cat de bine stiwinking

| Shery a răspuns:

Da raspunsul cel mai bunwinking

| Firefly a răspuns:

Iti zic eu un secret: Incearca sa te faci folositor/folositoare si sa raspunzi la intrebari.Atunci vei primi fundita.
La munca, nu la intins mana!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Șmecheria este să fii corect cu tine și să fii util cu răspunsurile date, nu funcționează metoda "pile, relații, etc.".
Pa, pa.

| EUSIATIT a răspuns:

Ce faci cu ele? raspunde la intrebari fa l pe cel caruia i ai raspuns sa ti aleaga raspunsul ca fiind cel mai bun pentru el si ti da fundita /. Hai munceste nu cere de pomana doar sa ai fundita... uite eu ti as da un,,, stupid nu fundita. ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunzi la intrebarile cu 0 raspunsuri si raspunzi bine, dai informatii noi, multe si folositoare, te incadrezi in subiect.

| Mihaela_2782 a răspuns:

Simplu.
raspunzi cat de bine poti. Doar nu te asteptai sa fie un cod sau ceva pentru asta... cum spune si @Fireflie: La munca nu la intins mana!

| 16.laura.16 a răspuns:

Este o magie : abracadabrafunditaameae!

| Andradaaaaa explică:

Da da faza e ca am dat raspunsul cel mai corect la vreo 15 intrebari si vreo fundita ...nu!