| RazzyFUnik a întrebat:

Care sunt caile/metodele de a gasi un loc de munca? Nu ma gandesc la un post high level.ci la unul normal platit decent.

Ma poate ajuta cineva cu un job? Desigur ma revansez

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In primul rand te poti adresa AJOFM din judetul tau ori sa te uiti pe site-ul oficial al acesteia, toti angajatorii sunt obligati sa comunice locurile vacante la aceasta agentie. Apoi vezi anunturile din ziarele locale si cele de pe internet.
Ca sa te ajute cineva ar trebui sa spui localitatea/judetul in care stai. Nu cred ca, fiind din Satu Mare, ai vrea sa te angajezi in Tulcea, spre exemplu. Succes si numai bine!