| alexandruth a întrebat:

Care sunt cele mai rele si mai ieftine tigari (pe care abia le poti fuma)? big grin

Răspuns Câştigător
| Chillcs a răspuns:

De la moldovenilaughing
Sau MT.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate sunt rele.
Pa, pa.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cele mai rele? Sunt cele care le vezi la alții si tu nu le poti avea sad
Cele mai ieftine? Sunt cele care le primești gratis, pentru ca abia găsești un fraier care să te "sponsorize"winking
Cele pe care "abia" le poti fuma?
Sunt ălea la care tot visezi si visul nu se mai... împlinește crying.

| PolBoss a răspuns:

Toate tigarile sunt rele.

| swordfish a răspuns:

Alea fara timbru

| Ombl4adon a răspuns:

Alea de 2 3 mii sunt tari, proaste alea cu portocaliu la filtru (dar de ce vrei sa afli?) FUNDA?:laughing?