| RheaLustzig a întrebat:

Care sunt dezavantajele unui prezentator TV?

Răspuns Câştigător
| AnToNiKa_7758 a răspuns:

Pai nu cred ca mai are mult timp sa stea cu familia,trebuie sa se trezeasca foarte dimineata,sau sa se culce foarte tarziu noapte,este de obicei foarte obosit,trebuie sa afiseze la tv mereu o fata fericita,indiferent de cate probleme ar avea,trebuie sa tina minte nenumarate scenarii, si viata lui este foarte publica, si ii stie toata lumea orice pas.happywinkingvrei sa te faci prezentatoare tv?laughing

FUNDA?:Xhee hee

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Theodor2010 a răspuns:

Pai avantaje sunt ca esti platit bine si te cunoaste lumea dar daca faci gafe sau spui prosti atunci nu mai e totul asa ''roz''...cam astea sunt sper ca ti-am fost de ajutor

| Andreea_8316 a răspuns:

Pai trebuie sa ai mareee grija sa nu te incurci cand vb daca te incurci mult risti sa fii dat afara

| RheaLustzig explică:

Si nu vreau laughing doar aveam nevoie pentru un proiect
:3

| DEX a răspuns:

Se poate incurca, balbaii... sau cineva sa-si faca reclama pe spatele lui/ei happy