| Cap0ne a întrebat:

Care vi se pare cel mai op(over powered) campion din league of legends?

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Fiecare cu parerea lui, pentru mine Diana, 2-3 kill-uri cu ea, si deja poti sigur ca nu mai mori asa usor, daca incepi bine cu ea, esti bun tot jocul.

| stanly7 a răspuns:

De obicei campionii noi sunt op pana la pach-ul urmator unde le fac nerf.
-poate ap master yi

| SpeC3S a răspuns:

Toti campionii is op daca sunt jucati bine.Dar sunt unii putin mai puternici decat ceilalti, cum ar fi: Fizz, Darius, Jinx, Garen, Riven, daca e jucata bine si Diana, dar e mai greu de jucat cu ea.

| spikethecool a răspuns:

Darius