| SanctiunE a întrebat:

Care vi se pare cel mai tare joc pe care l-ati jucat voi? Recomandati-mi un joc frumos.

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Buna! Cel mai frumos joc care l-am jucat si il joc si uin prezent este ConQUIZtador. Acesta este cu intrebari din cultura generala, din toate domeniile. Acolo mi-am facut multi prieteni si am putut sa ma relaxez in fiecare zi. Daca vrei sa-ti faci cont si tu, este foarte simplu. Ti-l recomand cu placere! www.conquiztador.ro

5 răspunsuri:
| BETTYNA a răspuns:

Buna, sims 3

| stefyr10as a răspuns:

Eu stiu foarte multe dar cele mai tari jocuri sunt Transformice si GTA SanAndreas, noroc!

| Barsan a răspuns:

Sal eu am jucat multe jocuri dar cele mai tari au fost Sa-Mp si Counter Strike 1.6happy bafta

| AndyDeea a răspuns:

Need For Speed Most wanted
Mai iti dau si alte jocuri care mi-au placut: Mafia, Star Craft, batman

| Gumitzaaa a răspuns:

Pai IMVU, My Meez, Lady Popular si mai erau dar nu imi aduc aminte acumtongue