| AtashiNoBakaDesu a întrebat:

Cat ar costa sa trimit un colet sub un kg in Japonia? Nu imi merge site-ul postei si de aceea intreb. Multumesc anticipat
Funda celui mai bun raspuns

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar poti afla numarul de telefon al oficiului postal din orasul tau (cel care se ocupa cu expedierea coletelor in trainatate, pentru ca nu toate oficiile fac asta) si ii poti suna luni dimineata, iti vor spune ei cu exactitate. exista o taxa fixa + taxa pentru tara respectiva + o taxa pe kg.