| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa operez o pisica sa nu mai faca pui? Dar sa castrez 2 motani? Va rog mult vreau ca pisica sa nu imi mai faca pui, iar motani sa nu mai plece de acasa.Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| olivert1310 a răspuns:

Nu stiu cat costa pentru o pisica, dar pot sa-ti spun cat costa in orasul meu castrarea unui motan. Gazda mea unde stateam acum 2 ani avea un birmanez si facea urat cand era in calduri, asa ca la castrat si a costat-o 100 de lei. Asta se intampla acum 2 ani in Alexandria, Teleorman. O saptamana pisoiul a zacut, abia daca mai manca ceva, asta pentru ca fusese anesteziat si si-a revenit greu din dupa anestezie, dar in final totul a fost bine. Pentru castrarea femelelor s-ar putea sa coste mai mult. Interventia este una mai dificila. Mergi la un cabinet veterinar si se rezolva totul, acolo aflii si pretul mai la sigur.