| Razvan5769 a întrebat:

Cat costa sa upgradezi versiunea la android cosmote (am un Samsung galaxy mini2) este compatibil sa bag android 4.0

1 răspuns:
| domandaniel a răspuns:

În primul rând din câte ştiu upgrade-ul neoficial îți pune în pericol garanția telefonului.Și de ce zic asta? Pentru că e singura soluție prin care POATE poți upgrada telefonul tău la android 4.0 printr-un soft numit CyanogenMod, asta dacă a fost dezvoltat pentru telefonul tău.Dar oficial nu există și nu va exista o astfel de versiune de android pentru telefonul tău! GARANTEZ, pentru că performanța nu e suficientă pentru a rula un Ice Cream Sandwich ORIGINAL happy

Fundă?