| adryan1212 a întrebat:

Cate cani trebuie sa beau pe zi daca vreau sa slabesc 7 kg?

6 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

In jur de 10hee hee:*

| lebek01 a răspuns:

Canile nu se pot bea,cate cani cu ce? suc,apa,lapte,ceai, bere, vin etc

| dianamariana2001 a răspuns:

Buna.
recomandarea medicilor ca sa slabesti este sa bei in jur de 15 cani, dar sa bei in special apa sau nectare, sucul in cantitati minime!

| Andrei07565486 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti, pe langa apa, mai trebuie si un regim, si un numar de exercitii zilnice.

| Anestezia a răspuns:

Vrei să spui căni de apă , nu ?
Nu poți spune că dacă bei niște căni de apă ,
vei slăbi ! NU!
Trebuie să contribui și tu , că doar nu numai apa te scapă de kg în plus!
Mănâncă sănătos,fă sport (mai multicel) și dacă tot vorbim de apă,
bea,dar nu depinde de apă .De ce?
La unele persoane , apa îngrașă ! De ce? Nici eu nu știu !

Deci ai grijă !

Baftă !

| adryan1212 explică:

De ceai verde scuze