| AndreeaCdr a întrebat:

Cate fundite imi trenuie in total ca sa ajung expert TPU? Fundita!happy

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Nu este vorba de numarul de funde, ci de raspunsuri cat mai multe, folositoare si inteligente, din mai multe categorii si o activitatea indelungata pe site. Daca te uiti la COMUNITATEA vei observa ca in primii 100 utilizatori sunt jumatate care nu au titlu de expert, desi au mii de raspunsuri si sute de funde. Titlul iti va fi acordat atunci cand echipa tpu va socoti ca-l meriti, luand in considerare cele de mai sus. Succes si numai bine!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu numărul de fundițe te face expert ci calitatea răspunsurilor oferite care să fie votate cu inteligent/folositor, respectarea politicii site-ului, activitatea constantă pe site (nu ocazional!) iar adminii site-ului iau hotărârea definitivă!
Mult succes.
Pa, pa.

| JaJe a răspuns:

Are dreptate MeimeiPinguinu, pana si eu am mai multe fundite in mai putin de o saptamana de cand am cont-ul iar tu ai cont din Iulie 2010.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Nu inteleg de ce naiba vreti toti sa deveniti experti.Am observat la multe persoane ca dupa ce au ajuns experti s-au lasat de tpu.Suntem pe site-ul acesta ca sa ne ajutam unii pe altii. Ce naiba crezi ca se intampla dupa ce esti expert? Te incoroneaza dracu? Ai nevoie de multa raspunsuri bune si fundite dar dupa parerea mea nu vei ajunge un expert prea repede obsedat-o.Defapt acum ca ma uit la numele tau vad nr 98 deci e clar esti o puta de 12 aniwinking

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Mersi Jaje asta e adevaru.Nu-mi doresc sa devin expert, expert voi deveni la intamplare intr-o zi pentru ca am multe fundite etc. Oricum chiar daca devine expert nimeni nu o sa stie cine e ea doar nu ii pune numele pe panou la scoala ca e expert.Macar sa se bucure ca avem si noi un site in care ne ajutam unii pe altii si poate sa fie si ea ajutata cand are vreo problema si de unde noi putem invata mai multe.In fine las-o sa ajunga expert.Sa vedem atunci ce zice.ni se lauda?!laughing

| Bizzareq1 a răspuns:

Nu este vorba de fundite, de numarul lor ci de cat de multe persoane ajuti.Cand administratorii vor considera ca trebuie atunci vei deveni TPU.
Mult succes incontinuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a ajunge expert nu conteaza numarul raspunsurilor castigatoare(funditele), ci calitatea raspunsurilor(castigatoare sau nu). Singura conditie pusa din punctul asta de vedere este sa ai minimum 500 de rapunsuri.