| YQANA a întrebat:

Cati ani are Lady Gaga ?

Răspuns Câştigător
| Stefania96dfg a răspuns:

Da aici si afli tot ce vrei despre ea http://ro.wikipedia.org/wiki/Lady_Gaga Are 25 de ani

9 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Are 25 de ani şi este născută în anul 1986.

| Maraa a răspuns:

Data naşterii 28 martie 1986 (1986-03-28) are (23 de ani).

| blackfox a răspuns:

Are 25 de ani.Este nascuta in Manhattan, New York, S.U.A in 28 martie 1986

| black1white a răspuns:

25 de ani(28 martie 1986 nascuta)funda?

| Luts02 a răspuns:

28 martie 1986(25 ani)

| Floarerosie a răspuns:

Lady Gaga (n. Stefani Joanne Angelina Germanotta, 28 martie 1986) este o cântăreață americană, câștigătoarea a cinci premii Grammy. Primul contract cu o casă de înregistrări l-a semnat la vârsta de 19 ani, cu toate că a obținut succesul scontat abia după semnarea contractului cu Streamline Records, o divizie a Interscope Records. La începutul perioadei a lucrat ca și compozitor pentru mai mulți artiști semnați cu Interscope Records, precum Fergie și Pussycat Dolls, înainte ca Akon să-i descopere puterea vocală, oferindu-i un contract cu propria casă de discuri, Kon Live Distribution.
daca vrei mai multe informaatii intra pe:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Lady_Gaga
fundita?

| valentinabianca a răspuns:

Are 25 de ani