| Tigruta a întrebat:

Cati dinte voi aveti un diriginte rau?

11 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Eu, diriga nu tine deloc cu clasa noastracrying

| anonim_4396 a răspuns (pentru introduaicinumele):

Cunosc unul ca al vostru, i-a lasat pe bietii copii ca nu iau luat cadou de ziua profesorului mai scump. zau, iar acum ei sunt cu totul in urma si cei mai mizerabili din scoala, la propriu si la figurat. pacat de unii, ca vor sa aiba un viitor normal, la noi profa de biologie ne scoate notele din senin, nu am raspuns nimeni si avem cate 3-4 note deodata laughing. s-a intors lumea cu fundul in sus sad

| Annalina99 a răspuns:

Hmm...diriga e ok da`e cam ...na.e okhappy

| zNCrys a răspuns:

Eu nu pot sa spun ca il am foarte rau dar in schimb este cel mai "picat in cap" om care l-am vazut vreodata.Nici nu stiu daca stie pe ce lume traieste.+ ca in 3 ani am auzit doar 3 sau 4 glume iar si iar si iar... laughing

| alexx22 a răspuns:

Unde esti eleva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am este de treaba, imi trece multe cu vederea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de dispozitia ei, daca e in toane rele, : "treceti la loc, exercitiile la rind" si asa mai departe, daca e happy: " azi ne odihnim: exercitiul 1, 2, 3, pe acasa scrieti un comentariu la tema data" dar si mai sunt unii cu capul dus asa ca nu are cum diriga sa nu fie mai buna. Fiecare cu norocu laughing

| aleceandra a răspuns:

Eu am unul tare glumetzhee hee

| DjAnna a răspuns:

Eu pe langa faptul ca diriga mea a fost colega de gradinita cu tutankamon asa de batrana e mai e si super credincioasa si vrea sa ne scoata la biserica in excursie si nu e in stare sa motiveze absentele de una singura si e paranoica si face crize de nervi, ba chiar a lovit o colega cu tocul de la ochelari intentionat si se crede mare artista si nu vede cand merge pe drum si nu saluta si nu o putem schimba ca e in liceu de 30 de ani si e singura profa de socio-umane angry

| DjAnna a răspuns:

Eu pe langa faptul ca diriga mea a fost colega de gradinita cu tutankamon asa de batrana e mai e si super credincioasa si vrea sa ne scoata la biserica in excursie si nu e in stare sa motiveze absentele de una singura si e paranoica si face crize de nervi, ba chiar a lovit o colega cu tocul de la ochelari intentionat si se crede mare artista si nu vede cand merge pe drum si nu saluta si nu o putem schimba ca e in liceu de 30 de ani si e singura profa de socio-umane

| DjAnna a răspuns:

Eu pe langa faptul ca diriga mea a fost colega de gradinita cu tutankamon asa de batrana e mai e si super credincioasa si vrea sa ne scoata la biserica in excursie si nu e in stare sa motiveze absentele de una singura si e paranoica si face crize de nervi, ba chiar a lovit o colega cu tocul de la ochelari intentionat si se crede mare artista si nu vede cand merge pe drum si nu saluta si nu o putem schimba ca e in liceu de 30 de ani si e singura profa de socio-umane deci e naspa