| CristiDumi a întrebat:

Cati dintre voi mai folosesc in continuare okazii si sunt multumiti? De cand s-au marit comisioanele, parca s-ar impartit in 2 si membrii okazii, unii inteleg, sunt atasati, le place site-ul si au incrededere (cel mai important), iar altii...pana acu s-au imbogatit prin okazii si acum tipa ca-s comisioanele mari, fara sa gandeasca ca daca s-ar duce in piata tot ar plati taxa pe taraba zilnic. Parerea mea.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mie nu mi-au placut niciodata.

| dannyel86 a răspuns:

Sunt alte site-uri pe care poti lua ceva fara sa-ti faci cont sau sa platesti comisioane. Poate nu sunt cele mai sigure, dar alternativele sunt mai operationale.

| Andrei22m a răspuns:

Cred ca depinde de tabara in care esti. Eu ca simplu cumparator nu am nimic cu ei. Din punctul meu de vedere e unul din singurele site-uri unde daca stii cum sa eviti teparii (si nu e greu sa faci asta) iei produse ieftine si bune