| anonim_4396 a întrebat:

Caut Dj Pentru Radio Online; http://radiodolce1.webnode.ro/, Daca Sunteti Interesanti, Intrati la :"Vrei Sa Fi Dj?" Si completati Formular Pentru Dj, ( RADIO este de manele ),

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Nici macar nu exista radioul tau.nu stiu ce fel de site ai dar nu ai link de listen unde sa te poata asculta lumea...chiar nu vad rostul site-ului gratuit.cat despre dj multi vor vrea sa intre dar majoritatea vor ca radioul sa aiba ascultatori multi si ei ca dj doar sa se remarce