| Sonyaaynos a întrebat:

Caut o pudra de calitate, care sa-mi ascunda cosurile(in special cele de pe frunte).Ma puteti ajuta va rooogg?

4 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Incearca pudra de la girodani(oriflame)

| xEndlessLove a răspuns:

Nu cred ca o pudra ti-ar ascunde cosurile. Eu iti zic sa urmezi un tratament bun impotriva cosuri si asa ai mai multe sanse sa scapi de ele pentru totdeauna. Asta este parerea mea happy Acum faci ce vrei happy

| Magda96 a răspuns:

Dar de ce nu incerci sa scapi de cosuri?

| Petrovic_Mira_1998 a răspuns:

De ce nu folosesti gerovitalplant ie foarte buna seara te speli pe fata si pe fata uda o aplici si intareste pielea apoi le distruge ie foarte utila tio recomand