| Andreiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Caut o scoala de soferi pentru categoria C1, stiti cumva pe ce site sa caut? am intrat pe toate care mi le arata google, sunt din Rm.Valcea iar aici nu are nici o scoala cu categoria C1 as prefera in Sibiu daca stiti.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimeni nu face C1, C daca il obtii se convalideaza C1 fara un nou examen.

| Andreiiiiiiiiiiiiii explică (pentru mgtow):

Am 18 ani, b-ul l-am luat pe 31 Iulie. trebuie sa faca cineva c1 pentru ca scoala trebuie sa se faca pe o masina care nu depaseste 7.5 tone

| mgtow a răspuns (pentru Andreiiiiiiiiiiiiii):

Din pacate nu are nimeni camioneta pentru C1, oricum C e usor de scos si e destul de bun, nici CE si DE nu e greu pentru ca le am pe toate.

| Andreiiiiiiiiiiiiii explică (pentru mgtow):

Ce scos? Ma refer ca gasesc scoala care are categoria asta

| mgtow a răspuns (pentru Andreiiiiiiiiiiiiii):

Nu e scoala cu C1 intelege, eu m-am interesat din curiozitate si nimeni nu face C1 pentru ca lumea se arunca mai mult la C+E si trebuie sa faca C inainte.

| Andreiiiiiiiiiiiiii explică (pentru mgtow):

Deci nu pot sa am C1? pentru ca de C nu pot sa dau ca nu am 21 de ani

| mgtow a răspuns (pentru Andreiiiiiiiiiiiiii):

Asta e, astepti.