| andrey051089 a întrebat:

Caut un program ce verifica driverele lipsa din pc, le downloadeaza si le instaleaza. aveam unul inainte da nu mai stiu cum se numeste era ceva de genul, driver blue sau blue driver... in fine l-am cautat am cautat mai multe dar nu au functionat cum ma asteptam. daca ma puteti ajuta...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe my computer si dai pe optiunea manage iti apare o fereastra si dai pe device manager si arata un semn al intrebari galben dai click pe el si daca ai netu pornit sil ia singur de pe net! dai fundita?

| andrey051089 explică:

Ia mai gandeste-te... eu nu am reusit sa il fac sa isi ia singur... am nevoie de ala de ce am spus