| anonim_4396 a întrebat:

Ce alimente sau bauturi te fac sa fii treaza noaptea? Din cate am auzit cafea sau cacao cu lapte.

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ness cu cola! Ness cu energizant.

| Niiiicu a răspuns:

Cafea,energizantele,bauturile care contin cofeina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar ca alimente?

| Madayna a răspuns:

Cafeaua, energizantele, coca cola sau pepsi.

| petre059 a răspuns:

Da asa este cum spun ei dar au uitat sa spuna ca energizantele combinate cu cola, pepsi, ness, cafea iti creeaza probleme mari la inima.In USA o tanara a murit din cauza asta am citit stirea.Corect ar fi sa te dormi dupa amiaza de la 17 la 20 apoi bei o cafea normala si cred ca ai sa rezisti.Dar sincer te sfatuiesc nu fa combinatii, mai ales daca nu stii cum stai cu inima.

| Leatherleader a răspuns:

Coca - Cola; Energizante; Cafea; Nesuri; etc.

| Grigore666 a răspuns:

Energizantele,cafeaua și tot ce conține cofeina într-o cantitate mai concentrată.

| RobertKilleur a răspuns:

Mountaindew

| NuMaCheamaNicicum a răspuns:

Coca cola, te face (din cate stiu eu) sa stai treaza noapte pentru ca (,) contine o cantitate de cofeina.
Energizantele ..cred
si bauturile care contin cofeina.

Oricum eu nu ma omor dupa chestiile astea, deci nu am de unde sa stiu sigur.

| MadalinaMady18 a răspuns:

Capucino si eu am luat si am stat toată noaptea treaza!

| Stanciu_Andrei_1993 a răspuns:

Cola cafea bauturi energizante