| Iung_Patricia_1995 a întrebat:

Ce asi putea face ca iubitul meu sa nu se plictiseasca de mine nici o data?

5 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

1.de fiecare data surprinde-l cu lucruri noi;
2. nu fii cicalitoare.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Scuze...am uitat punctul 3: mai frecventeaza si tu orele de gramatica, nu de alta dar s-ar putea sa-l ingrozesti cu greselile pe care le faci.

| badgirl22 a răspuns:

Ai putea sa scrii la fel de prost ca si acum, sigur nu se va plictisi sa te corecteze si sa rada in sinea lui de tine. parerea mea: pune mana pe o carte de gramatica sau mai rasfoieste si tu DOOM-ul (nu jocul. ci Dictionarul Ortografic Ortoepic si Morfologic al limbii Romane)

| 7eleven a răspuns:

Daca am dreptate accentul asta e moldovenesc si nu e greseala gramaticala ci exprimare libera.
raspunsul meu :Arata-i ca-l iubesti cu adevarat!

| Denișaaabaahhșoh a răspuns:

Incearca lucruri noiwinking