| Ella_3908 a întrebat:

Ce avantaje ai daca devi reprezentat avon? Cei care sunteti de ce sunteti?(daca pot spune asa)laughing :X:*

Răspuns Câştigător
| mihaelapisica a răspuns:

Hei si eu sunt reprezentatnt avon. Daca devi asa ceva ai f multe avantaje.
Cel putin anul trecut a fost de conpletet talonul de comanada in care bifezi daca esti reprezentant sau si si daca esti iti fac o reducere, sau cum a fost anul trecut o camasa f mare universala. In plus iti dau anumite bilelete(carti de vizita )in care scrie ''expertul in frumusete si numele tau''
sper ca ti-am fost de ajutor primesc fundita?

5 răspunsuri:
| pisi_6123 a răspuns:

Buna! Daca esti reprezentant avon u vinzi la pretul de catalog iar din suma totala care trebuie sa fie de minim 100 lei comanda primesti 40% banii tai in mana... daca comanzi de peste 100 lei primesti si cadouri cum ar fi bijuterii produse plus 40% din suma happy ...si pe de alta parte iti creezi o retea de peieteni noi si castigi si alte beneficii si cadouri daca inscrii lume la randul tau ca reprezentant. Succes! ( P.S daca esti din bucuresti te pot inscrie eu ca reprezentant incepand cu saptamana viitoare pup! )

Răspuns utilizator avertizat
| georgyya a răspuns:

Ma numesc Georgiana,sunt reprezentant Lady's si fac inscrieri. Cine doreste sa se inscrie, o poate face contactandu-ma la adresa repr_ladys@yahoo.com

| RequalizeD a răspuns:

Ai comision din vanzari,pe desupra,devi mai popular, iti ocupi timpul liber, in cazul fetelorhappy.

| roanna05 a răspuns:

Buna Ella, ca si reprezentant avon poti castiga in doua moduri...sa dai catalogul vecinilor, prietenilor, rudelor si sa castigi un procent din vanzarea produselor (intre 20% si 40% in functie de valoarea facturi) sau sa primesti bonusuri pentru formarea unei echipe, inscriind si tu alti reprezentanti.
110-269 ron castigi 20% (daca ai fost activ minim 2 campanii consecutive, altfel 15%)
270-399 castigi 25% (sau 20%)
400-749 castigi 30% (sau 25%)
peste 750 castigi 40% (sau 30%),
daca esti din bucuresti te astept in echipa mea,,, putem vb mai multe dc ma contactezi pe adresa de mail ro_anna05@yahoo.com, mess ro_anna05 sau la numarul de telefon 0724594879
Inscriu reprezentanti avon, oriflame, infinity pentru bucuresti si ladys in toata tara.
La oriflame intre 50 si 249 23%
250-499 30%
peste 500 40%
La ladys ai 23% din valoarea comenzii, minim 130, iar la infinity castigi in functie de tipul produsului si de valoarea facturii, este un catalog de 300 de pagini, merita sa-l rasfoiti macar...Bafta si va astept dc sunteti interesati!