| kUuKii a întrebat:

Ce balsam de buze vi se pare cel mai bun? mie cel de la niveeawinking

16 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

E excelent, şi mie îmi place. Nivea la putere! Sună mai bine decât " Baselu ' la putere ", cu siguranţă!

| xibalba a răspuns:

Mie cel de la neutrogena, ca e dermatologic, cele de la nivea sunt cosmetice

| Jane a răspuns:

Pana acum am folosit: Nivea (insa cele cu fructul pasiunii si cu cirese au o culoare prea puternica, deci nu pot fi aplicate in strat gros), Herbosophy (e hidratant si e dermatologic, dar are un gust amar) si Agatha Ruiz de la Prada (are un gust, un miros si o textura super).

| BabyPink a răspuns:

Eu care am avut o problemă anul acesta cu buzele, tot sezonul au fost crăpate, mi-am comandata mama balsamelorhee hee. Pot să-ţi afirm că am chiar 10-11 balsamuri de buze, dar nici unul nu a fost bun. Dar am găsit unul de la Avon cu vitamina A şi are şi gust de zmeură. Şi cred că voi rămâne la acesta love struck. Însă nu l-am încercat pe cel de la Nivea :d

| Cryssy a răspuns:

Mie mi se pare bun cel de la avon cu vitamina E si aroma de zmeura. love struck

| maya_7683 a răspuns:

Este foarte bun si cel de la avon. L-ai incercat?happy

| MissD a răspuns:

Si mie la fel. cel cu cirese imi place:X

| ecristinamc a răspuns:

Folosesc de la Niveea si e genial.Nu imi place de la Avon, si.nici la de oriflame

| kUuKii explică:

Mda... am incercat de la avon cu zmeura si am mai incercat o multime si singurul care mi a placut a fost cel de la nivea. am 12 balsamuri de buze laughing) Hai NIVEA love struck

| anca_3211 a răspuns:

Nivea e cel mai bun.

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Dawinking niveea este forte bun :p

Foloseste in continuare laughing

kiss

| Ofiintă a răspuns:

Balsam de buze Nivea si balsam de buze strawberry sorbet < hot chocolate s-au spiced cookie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel facut acasa, cu ingrediente cat mai naturale http://reviews.katrina.ro/luciu-de-buze-home-made.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun este cel cu propolis si echinaceea

Răspuns utilizator avertizat
| dea2009 a răspuns:

Da si mie la fel imi place... cel cu capsuni imi place.