| Amoniac a întrebat:

Ce bonusuri trebuie sa pun la metin sa fac seturile full foarte bune?

3 răspunsuri:
| Myyy3 a răspuns:

Zine metinul, serverul.caracterul,difera la tot! ofera informatii

| Amoniac explică (pentru Myyy3):

Pai metin2apollo, sunt ninja

| Myyy3 a răspuns:

Nu cunosc acest metin dar stiu ca la ninja trebuie sa ai full flexibilitate iar ca aparari anti sura folosesti rezistenta magie, contra war sabie 15 sabie, war 2 maini 15 maini, ninja 15 pumnal, ninja arc 15 sageti.

Le faci pe seturi full PV pe item si 15 aparare si critica daca prinzi

Urmareste sa ai 60 de fiecare ca sa fii bun la duel! bft!