| DeMentaa a întrebat:

Ce cadouri v-ati dori de mos CRACIUN? Nu accept raspunsul multe vreau strict si al obiect ce v-ati dori...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa am un Craciun in familie frumos si linistit!

33 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Bani sa mi achit rata la banca si sa mi schimb masina [ nu neaparat sa mi iau noua macar mina 2 a] ca am o dacie cam veche dar...]

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Un Craciun linistit in familie alaturi de toti copiii mei.

daniela
| daniela a răspuns:

Un bilet intr-o excursie in America de sud

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

1. 000. 000 Euro

| pepe a răspuns:

Potul de la loto ar fi cel mai mare cadou, dar este greu de crezut că o să fiu eu norocosul.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu-mi doresc nimic material, doar sa-mi iasa analizele bine, imi vor veni char pe 23 decembrie. asa ca mosule, stii ce sa-mi aduci... happy

| xibalba a răspuns:

O chitara albastra

| Victoria a răspuns:

Sa-mi am din nou catelusul alaturi sad

| User a răspuns:

Calificarea Unirii in optimile UCLlove struck sau daca nu se poate ma multumesc si cu un premiu la loto... 1-2 milioane de euro, acolobig grin

| JoJo a răspuns:

Un porcusor de guineeabatting eyelashes

| Cryssy a răspuns:

Nu imi doresc ceva material. Imi doresc sa pot fi mai mult alaturi de iubitul meu.

| emoboy a răspuns:

Un BMW si o gagica tare dar nu ma astept sa primesc asa ceva pentru ca am fost rau anul asta, ma rog nu am fost nici un an.

| Jonsdottir a răspuns:

O chitara de la targul de vechituri ca sa o zdrangan toata ziua prin casa :X

| Butsilee a răspuns:

Haine ce pot sa imi doreschee hee bijuterii love struck ca orice fata happy

| c0rn3l1uss a răspuns:

Bani. Multi bani.
:]

| crizantema a răspuns:

Sa nu cad iar in depresie...de sarbatori sunt cam tot timpul singura.Bine macar ca taiem porc...ma mai razbunbig grin

| Chocolate a răspuns:

Un catelus.sad

| bogdand a răspuns:

Un Contract de munca in afara happy
Sunt inginer si caut de muncahappy

| just|breathe a răspuns:

Pai... mi-as dori multesaddar nu o sa mi-se indeplinesca nici o dorintasadoricum daca ma gandesc bine cel mai mult mi-as dori:o orga; o chitara; o placa si haine ca nu mai am aproape nimicsadsi sa nu uit...multa sanatate tuturor celor dragi mie. Sper ca cineva acolo sus sa ma audasad.

| Doa'Do a răspuns:

Vreau ca Mos Craciun sa ma faca cea mai fericita persoana si stiu si cum : oferindu-mi multa iubire love struck!

| Rallu_3508 a răspuns:

Un baiat de care imi place mult. Dar stiu ca nu se poate asa ca ma multumesc cu un laptop.big grin

| Ea a răspuns:

Imi doresc un 10 in teza la mate si o vioara...
Problema este ca se simte puternic criza in familia noastra. Din toate punctele de vedere din pacate...

| SmoothCrimnalnr.1 a răspuns:

Catelul lui Michael Jackson!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nah, că îţi dau eu răspuns aşa cum vrei tongueîmi doresc o nouă placă de întins părul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.eu i-am trimis deja scrisoarea Mosului. I-am scris ca vreau un Suzuki Vitara. I-am mai scris ca il inteleg daca nu poate sa mi-l aduca (cadoul) si, ca rezerva, i-am spus ca vreau boxe ca a lui Adi (stie Mosu`).A.si ca astept ca anul viitor sa aduca Vitara, ca de doi ani o cer big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai oplaca de par, unroman de dragoste, uniepuras, o bruza decoltata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vreau pe iubitul meu inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O orga si un telefon sa umblu cu degetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pereche de cizme noi