| aghdodo a întrebat:

Ce canale sunt incluse in Dolce Variat As dori varianta actualizata.

1 răspuns:
| PitR a răspuns:

Lista canale Dolce
1. Variat
1 General Acasa, Acasa Gold, Antena 1, Antena 2, B1, Kanal D, National TV, Prima TV, PROTV,
PROTV Int., PROTV HD, TVR 1, TVR 2, dolce info, TVR HD, TVH2.0, TVR 3, LOOK TV

2 Stiri
Antena 3, CNN, RTV, Realitatea, The Money Channel, GIGA TV, N, BBC World,
Transilvania LIVE, TVR News

3 International TV5 Monde

4 Religie Trinitas

5 Filme AXN, Pro Cinema, TCM, Universal, Diva Universal, AXN Spin, HBO, HBO Comedy,
Sports TV, Comedy Extra,

6 Sport Dolce Sport, Eurosport, Eurosport 2, Dolce Sport 2, Sport.ro, Sport.ro HD, GSP

7 Kids Cartoon Network, Boomerang, Disney Channel, Disney Junior, GINX, Baby TV

8 Documentare Discovery Channel, Animal Planet, National Geographic, BBC Knowledge

Lifestyle &
Cooking Euforia, TLC

10 Musica MTV Romania, UTV, Etno TV, Favorit, Taraf. Music 1

uite si linkul http://www.actiweb.es/dolce/archivo1.pdf