| anonim_4396 a întrebat:

Ce citate reies din poezia " Rapsodii de toamna" de G. Toparceanu? Ca sa nu va cer asa mult... vreau doar din prima si a treia strofa.

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum adica "ce citate reies"? Ce vrei sa spui? Tradu intrebarea (sau ce-o fi), sau, mai bine, invata intai romaneste si apoi posteaza.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu ai fumat ceva? Ca nu ai niciun fel de logica. Mai bine du-te si te culca.

| GiiaaBăă a răspuns:

Dar cati ani ai ardnaxur su cum dracu de cheama, 4? mai bine taci losere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau ce citat se potriveste in poezie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ardnaxur1961: Nu, nu am fumat nimic! Daca nu stii raspunsul la intrebare mai bine nu raspunde. Nu am ce sa iti fac daca nu ai inteles.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ardnaxur parca esti un copil prost daca nu ai habar deo intrebare corecta ce te bagi in seamaCe nota ai la lb romana?