| anonim_4396 a întrebat:

Ce consum au masinile Peugeot 207?

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Consumul pentru Peugeot 207, pe motorina in jur de 5 litri si pe benzzina circa 7-8 la suta.

| sorin a răspuns:

Unul pe motorina Hdi cosuma in jur de 4, 7l/100km iar unu pe benzina cam 8-9l/100km

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Peugeot 207 RC?

| leave78 a răspuns:

Poti intra pe situl dealrului peugeot si in mod sigur poti gasi acolo un configiratori, si ai detalii tehnice pentru orice model aflat in productie-inclusiv 207. De principiu, un diesel consuma probabil in jur de 5%, un 1.4 benzina 7%, 1.6 un 8%