| Bogdan2304 a întrebat:

Ce cont de Youtube sa imi fac? De gaming sau de vloging?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La ce te pricepi mai bine si pentru care ai idei.
Pentru gaming deja nu stiu cati abonati o sa mai faci ca sunt enorm de multi si nu stiu cati se mai uita.

| Sn4k3 a răspuns:

Depinde, daca ai pc de gaming si iti place (eu zic ca e si mai fain), gaming si mai poti face si videoclipuri cu vlogging din cand in cand.

| Clorox a răspuns:

Nu-ti face, nu mai ai sanse!
Inainte sa sari cu gura informeaza-tewinking

| Iunix a răspuns:

Orice ai face trebuie să ai haz și să atragi publicul. Pe lângă haz mai ai nevoie de calitate atât în conținut cât și calitate video și audio și de preferat să ai minim 14 ani... 16. Nu știu câți oameni s-ar uita la vlogurile unui copil de 12 ani.

| Fumiko a răspuns:

Vloging,imi place mai mult.

| Pizzaislife a răspuns:

Vloging

| BogdanTHEMinion a răspuns:

Depinde.ce îți place mai mult?
Poți face(dacă ai timp) gen o zi Vlog următoarea zi Gaming

| ZOTTO a răspuns:

Mai degraba in opinia mea gaming