| Lollypop a întrebat:

Ce crema este buna sau ce pot folosi pentru a face sa dispara vergeturile de pe picioare? Am inteles ca apar de la o ingrasare sau de la o slabire brusca. Funda

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Da. asta cauta toti culturistii care au crescut foarte mult in scurt timp. cremele din comert sunt apa de ploaie...din cate m-am documentat doar operatia mai scapa vergeturile. sau depinde de corp, am un coleg care de la 140 de kg in 2 ani a slabit la 70 si s-a ingrasat in ultimele luni pana la 100 si si-a mai revenit pielea. acum daca slabeste incet cred ca o sa ii treaca

| David95_2915 a răspuns:

De vergeturi nu se poate scapa. doar daca faci tratamente la dermatolog si sunt scumpe