| TudorSebastian a întrebat:

Ce este de facut in cazul in care am cumparat niste produse din cadrul site-ului DOMO.ro iar acum acestia refuza sa dea curs cereri de returnare a produselor in cauza? produse care au venit cu defecte estetice evidente. Eu stiu sigur ca n-o sa mai cumpar de la DOMO insa ar fi cazul sa stie si altii cu ce magarii se ocupa acestia spre a evita viitoare achizitii din cadrul acestui magazin. Eu le doresc celor de la DOMO sa dea faliment.

1 răspuns:
| ombladon112 a răspuns:

Data viitoare cumpara de aici: http://bit.ly/IZeA6z
Am returnat un laptop fara probleme si cand am avut probleme cu garantia produselor au fost inlocuite intr-o saptamana cu altele noi.