| gmxromania78 a întrebat:

Ce este mai bun : Amd Athlon II X3 455 sau AMD Athlon II X2 4400e? Leadtek GTS 450 2 GB DDR3 sau Radeon HD7750 1GB DDR5? Vreau sa imi mearga toate jocurile aparute pana acum, pana in 2012, la setari mari (maxime).

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

AMD Athlon II X3 împreună cu Radeon, desigur, dar asta nu înseamnă că vei juca toate jocurile cu setările pe maxim. Ai nevoie de un PC mult mai scump pentru așa ceva.

3 răspunsuri:
| MadalinStoicescu a răspuns:

Parerea mea :Amd Athlon II X3 455, Leadtek GTS 450 2 GB DDR3, dar conteaza si placa video de cat este

| qetuo007 a răspuns:

La setari mari(maxime)? cel mai bun e nvida geforce gtx 560m.

| DarkRogueX a răspuns:

amd athlon II x3 si radeon hd dar poti incerca sa-ti cumperi un procesor i7 garantat pentru toata jocurile aparute pana in prezent