| SiMpLa a întrebat:

Ce facultati de Psihologie mai bune cunoasteti? Si vreau sa stiu daca cea din Pitesti este buna, pentru ca in Craiova am inteles ca nu exista...Ms

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna
Daca vrei sa o faci cum trebuie si tot pleci de'acasa du-te la Bucuresti, nu la Pitesti. Ai si mai multe oportunitati dupa angajare. (drum sub 3 ore cu trenul Craiova-Bucuresti)
La pitesti nu stiu daca exista dar in general e inatamant slab, asa poti face in Craiova la privat. happy
Bafta