| ReignForest a întrebat:

Ce folie pentru ecranul telefonului să îmi cumpăr? am avut una pusă de sticlă și dacă scăpam telefonul pe jos se spărgea(crăpa într-un loc) și am dat-o jos.Acum nici amprenta nu mai merge.Aia de silicon cum o fi? Eu voiam de aia privacy dar nu are pe la Carrefour sau Auchan.

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Puneți folie de safir!
Aia nu se sparge prea ușor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cumpar de sticla si nu dau mai mult de 10 lei pe ea, o montez singur.
De cate ori se sparge o inlocuiesti.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Trebuie sa fie la Auchan sau Carffour sunt niște chestii ca alițipide care le lipești pe ecran pa telefon și alea sunt bune mai mai este și Gorila glas și alea sunt bune protejeza ecranul bine și nu se sparge așa ușor eu am avuse unul dinlă Gorila glas și era rezistent de multe ori am scăpase telefonul la muncă cu el și era rezistent nu se spărgea așa ușor alea.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Bine sunt mai multe nu numai folia aia

| Al3x998 a răspuns:

Recomand Alien Surface, este foarte buna, am și pe față și pe spate și sunt foarte mulțumit.