| FyTzE a întrebat:

Ce inaltime trebuie sa am sa intru la un liceu militar? am 14 ani...sunt baiat

5 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

170-180 cm

| FyTzE explică (pentru M1hai):

De unde atata....la 14 ani rolling on the flooram gasit acmu si zice ca nu conteaza inaltimea eu am 160...

| sltlp a răspuns:

De inaltime te descurci tu, sa ai amcar 165, dar te baga la problele sportive, unde eai sa o incurci, apoi la cele pshiholohgice, tot asa, si pana la urma te scot ei cum vor.

| maryus24 a răspuns:

Nu cred ca e dupa inaltimea, probabil conteaza si aceea, dar mai mult sa fi bun la scoala. note mari... inteligenta

| me22 a răspuns:

Nu contează înălțimeawinking