| supernova a întrebat:

Ce inseamna infiltratiile la coloana? Care este motivul pentru care acestea apar?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Reteaua fiind veche si probabil a prins si cateva cutremure presupun ca este fisurata daca este din plastic sau ruginita daca este din fier.Este posibil ca imbinarile sa fie afectate si apar prelingeri de apa care contribuie la aparitia igrasiei.
De infiltratiile coloanei vertebrale ne ocupam la categoria sanatate.Pa cuvant.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

La coloana de apa?
Este fisurata conducta indeva.